У вівторок, 15 лютого, Верховна Рада, попри песимістичні очікування, змогла зібрати під куполом 369 народних депутатів. Хоча напередодні існувала велика ймовірність, що під час загрози повномасштабного вторгнення з боку Росії Україна може лишитись без дієздатного парламенту. Національне антикорупційне бюро України – орган liverpool fc ua новий і в своєму роді унікальний для нашої країни. Детективи бюро викривають корупціонерів серед вищих посадових осіб держави. Про те, які труднощі виникають у “роботі щодо” депутатів і суддів, чому кожне розслідування – творчий процес і що необхідно для того, щоб викоренити корупцію, 112.ua розповіла детектив НАБУ Олена.

  • Українські “білі” хакери стверджують, що зусиль держави замало для захисту від Росії.
  • «Газета по-українськи» – друкована всеукраїнська суспільно-політична газета.
  • Олігарх Ігор Коломойський упевнений у тому, що судові процеси щодо націоналізації Приватбанку у 2016 році закінчаться на користь колишніх акціонерів.
  • Президент Росії Володимир Путін за останні кілька днів додав додатковий військовий потенціал уздовж кордону з Україною, а також у районі Білорусі.
  • Імунна відповідь після захворювання на COVID-19 гірше захищає від COVID-штаму Омікрон, ніж від попередніх варіантів вірусу.

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв Gazeta.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для iнтернет-видань обов’язковим є гiперпосилання на Gazeta.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту. У Харкові четверо чоловіків напали на бізнесмена біля під’їзду, побили та відвезли до лісу на його власному автомобілі.

Інвестгід Від Forbes

Національним антикорупційним бюро України на підставі заяви Віктора Трепака розпочато розслідування. «Газета по-українськи» – друкована всеукраїнська суспільно-політична газета. Заснована в 2005 році підприємством ТОВ «Видавничий дім «Нова інформація», до складу якого входять також щотижневий журнал «Країна» і інформаційно-новинний інтернет-ресурс Gazeta.ua.

газета по-українськи новини

Cпівачка Слава Камінська показала, як підтримує струнку фігуру. Виконавиця качає сідниці у тренажерному залі та продовжує чекати свого принца. Чи не найбільша в державі станція сортування непотребу “Україна без сміття” працює в Києві на вул. Станцію, як громадську організацію, відкрила 2015-го активістка Євгенія … Немає сумнівів, що Схід та Південь країни не менш багаті на чудернацькі історії та життєві події, але кореспонденти звідти старалися набагато менше, зосередившись виключно на лупанні скали кримінальних хронік. Але з’являються люди, які готові вкладати кошти в українськомовний продукт, вважаючи, що це з часом поверне їм гроші і дасть можливість заробити в тому числі.

Найефективніші Для Здоровʼя Книги Та Подкасти Версія Співзасновниці Lets Enhance Софії Швець, Яка Тестує Їхні Поради На Собі

Мабуть що це було б віднесено в часі ще на якусь кількість років. Мені здається, що зірки так стали, коли можна зробити загальнонаціональну українськомовну щоденну газету. Тому що я насправді кілька разів пробував пробити цей проект, говорив з масою людей, починаючи з початку 90-х років, але весь час ця ідея не сприймалася.